KP SŽ 11.kolo: Uhlířské Janovice – FK Kunice

Uhlířské Janovice – FK Kunice 2:2 (1:2)

V neděli jsme odehráli 11.kolo krajského přeboru žáků v Uhlířských Janovicích. Čekal nás velmi vyrovnaný soupeř, s kterým se dělíme o druhou příčku tabulky. K vidění tak byl velmi vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách a na hráčích obou mužstev byla vidět velká touha po vítězství.

První gól vstřelil domácí tým v 8.minutě zápasu, Honza Paule vyběhl proti domácímu útočníkovi, míč mu z nohy nesebral, ale pouze skluzem u hranice velkého vápna vypíchl, s následnou přihrávkou na zadní tyč a střelou do prázdné brány už neměl šanci nic udělat – 1:0.  Z vedení se ale soupeř neradoval dlouho, v 11.minutě poslal Greš křížem balon na rozběhnutého Garčeka, jeho střela se od zadní tyče odrazila do janovické brány – bylo vyrovnáno 1:1. O tři minuty později se Greš nadvakrát pokoušel překonat domácího gólmana, ale neuspěl. Až těsně před poločasovým hvizdem poslal Garček krásný centr před soupeřovu bránu a  domácí hráč si míč nešťastně sklepl do vlastní brány. Do kabin se tak odcházelo za výsledku 1:2.

Na začátku druhého poločasu měl soupeř několik šancí v podobě standardních situací, ale náš gólman měl tentokrát štěstí a střely domácích borců většinou mířily mimo bránu. V 46.minutě měl na noze pojišťovací gól Honza Garček, ale své sólo trestuhodně zahodil. O 10.minut později se do tutové šance dostal Greš, ale ani on tentokrát nedokázal trefit prázdnou bránu. Za to nás soupeř potrestal v 57.minutě vyrovnávacím gólem, náš brankář opět střelu pouze vyrazil před sebe a následná dorážka mířila do brány 2:2. Do konce zápasu měli několik slibných šancí oba týmy, ale vítězný gól nepadl ani na jedné straně. Oba týmy si tak spravedlivě připsaly každý po jednom bodu.

 

Sestava: Paule J. – Atexinger J. (24´Konečný P.), Strnad F., Schiffler M. – Štěpánek L., Hosnedl J., Rublič A. – Bučková B., Zoubek F., Garček J. – Greš J.

Nehrál: Urban P.

 

Góly: 11´a 34´ Garček J.

Asistence: Greš J.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem