KP SŽ 12.kolo: FK Kunice – Brandýs-Boleslav

FK Kunice – Brandýs-Boleslav 3:1 (2:1)

V sobotu nás čekal další těžký soupeř, který se drží na předních místech tabulky krajského přeboru Brandýs-Boleslav. I přes nepřízeň počasí se zápas odehrál na silně podmáčeném horním hřišti.

Úvodní minuty zápasu vyšly lépe našemu soupeři, nebezpečný útok hostů však naštěstí zastavila voda, která se držela na hřišti a Paule měl tak dostatek času na odkop balonu, bohužel mířil přímo do soupeře, ale následná dorážka se mezi tyče nevešla. O minutu později neproměnil gólovou šanci  Honza Garček. Na první gól jsme si museli počkat do 13.minuty, kdy své sólo úspěšně zakončil Kuba Greš. Na hřišti jsme si vytvořili mírnou převahu a ve 21.minutě si po narážečce Báry Bučkové s Lukášem Štěpánkem naběhl na centrovaný míč Kuba Hosnedl a nekompromisní střelou upravil skóre na 2:0. Před koncem poločasu se povedlo soupeři snížit na 2:1.

Na začátku druhého poločasu soupeř opět zahrozil nebezpečnou střelou. Ale opět jsme to byli my, kdo se radoval z dalšího gólu. V 39.minutě poslal Garček centr do malého vápna přímo na kopačky Greše, ten posunul míč na lépe postaveného Zoubka a síť v bráně hostů se rozvlnila potřetí.  Soupeř se sice pokoušel zvrátit výsledek, ale další gól už nepadl.  

 

Sestava: Paule J. – Bučková B., Strnad F., Schiffler M. – Atexinger J., Hosnedl J., Rublič A. – Štěpánek L., Zoubek F., Garček J. – Greš J.

Nehrál: Urban P.

 

Góly: 13´ Greš J., 21´Hosnedl J., 39´Zoubek F.

Asistence: Štěpánek L., Greš J.

ŽK: --

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem