KP SŽ 14.kolo: FK Kunice – FK Neratovice-Byškovice

FK Kunice – FK Neratovice-Byškovice 5:2 (4:1)

Ve 14.kole krajského přeboru žáků nás na domácí půdě čekal další těžký soupeř – FK Neratovice – Byškovice. Hřiště v Kunicích nebylo způsobilé ke hře a tak byl zápas přeložen na UMT do Újezda u Průhonic. Hned od začátku zápasu jsme soupeři dávali jasně najevo, že chceme vyhrát a od první minuty jsme si vytvářeli gólové šance.

Skóre jsme otevřeli v 6.minutě zápasu, když jsme využili šance v podobě rohového kopu - Filip Zoubek rozehrál nacvičenou standardní situaci a míč se dostal až na kopačky Honzy Garčeka 1:0. Z vedení jsme se neradovali dlouho, ve 12.minutě soupeř vystřelil na naší bránu a míč se od našeho gólmana odrazil do naší brány 1:1. V 17.minutě jsme se opět ujali vedení – Marek Schiffler svým důrazem vybojoval míč  a po svém sólu přes půl hřiště předložil tutovku pro Greše, který bez problémů skóroval do odkryté brány 2:1. O šest minut později obral ve vápně o míč hostujícího obránce Kuba Greš a zpětnou přihrávkou našel  Jakuba Hosnedla, ten nedal neratovickému brankaři šanci  3:1. Před koncem poločasu ještě hosté zahrozili nebezpečnou situací před naší bránou, ale neměli střelecké štěstí. Poločasové skóre tak upravil na 4:1 v 34.minutě Kuba Greš  po přihrávce od Lukáše Štěpánka.

Začátek druhého poločasu patřil soupeři. V prvních pěti minutách měli několik slibných šancí, ale nedokázali je proměnit. V 40.minutě jsme odpověděli  dalším gólem, ale ten nám nebyl uznán pro údajný ofsajd. Pátý gól jsme si tak připsali až v 49.minutě, Strnad pouze odkopl míč dopředu, kde využil zaváhání hostující obrany Greš a zkompletoval tak svůj hattrick 5:1. Hra se přitvrdila a soupeři se o minutu později podařilo po závaru snížit na 5:2. Posledních 15 minut jsme dohrávali v oslabení, protože postupně byli zraněni naši tři hráči, dva se po ošetření vrátili na hřiště. Soupeř ale této výhody nedokázal využít a my jsme si zaslouženě připsali tři body.

 

Sestava:  Paule J. – Bučková B., Strnad F., Schiffler M. – Atexinger J., Hosnedl J., Rublič A. – Štěpánek L., Zoubek F., Garček J. – Greš J.

 

Góly:  6´ Garček  J.,  17´, 34´, 49´Greš J.,  23´Hosnedl J.

Asistence: Zoubek F., Schiffler M., Greš J., Štěpánek L., Strnad F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem