přátelské utkání: Kunice B (muži) - Kunice

Kunice B – Kunice U197:3 (3:1)

Ve třetím přípravném utkání jsem změřili síly s naším B-týmem. Utkání se hrálo za velmi teplého počasí, kdy teploměry ukazovaly hodně přes 30°C.

Do vedení se dostal tým dorostu, když cca ve 20 min prostrčil Kuba Zaal míč na Paclíka a ten střelou na přední tyč otevřel skóre 0:1. Soupeř ovšem dokázal velmi rychle odpovědět a dvěma slepenými góly otočil vývoj utkání ve svůj prospěch.

Nejprve se na levé straně prosadil Míla Prokš a zpětnou přihrávku pod sebe uklidil do brány Bříza 1:1 a o minutu později se dostal za záda naší obrany Karel Kučera a přehodil vybíhajícího Heřmánka 2:1.  Těsně před poločasovým hvizdem se opakovala stejná situace jako při vyrovnávacím gólu, kdy Tonda Přída přešel přes našeho krajního obránce a zpětnou přihrávku zužitkoval Michal Skála 3:1.

Druhý poločas jsme nezačali dobře, a hned pár vteřin po rozehrání zvýšil Zderadička na 4:1,  gólovou přihrávku mu připravil Dan Prokš. V 55.min proskákal dlouhý aut Zderadičky naším malým vápnem a na zadní tyči přišel lacino ke svému druhému gólu Karel Kučera 5:1. Na 6:1 zvýšil Zderadička po rozehraném rohovém kopu. Až v závěru utkání se našim hráčům podařilo zkorigovat výsledek. Nejprve Klíma našel svým centrem Zadražila a ten snížil na 6:2 a o chvíli později využil stejný hráč zaváhání soupeřovi obrany a po samostatném sólu přidal  gól 6:3. Bohužel v 90.min jsme si počínali nedovoleným způsobem ve svém pokutovém území a Přída z penalty upravil na konečných 7:3

 

Hodnocení trenéra dorostu Tondy Simandla:

 

Sestava:  Heřmánek J. – Klíma P., Buček R., Drábek J., Voldřich F. – Rublič L., Židlík V., Zaal J., Paclík D. – Benda O. – Zadražil A.

Střídali: Mlčák Z., Boháč J.

 

Góly: 2x Zadražil A., Paclík D., 

Asistence: Zaal J., Klíma P.

ŽK/ČK: --

Rozhodčí:

 

Foto ze zápasu

(hodnocení zápasu očima našeho soupeře)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem