Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 29.-30.1.2011

V sobotu odehrálo naše A-mužstvo druhé utkání na turnaji v Praze na Vyšehradě, kde se utkalo s konkurentem z ČFL s Vltavínem Praha. Béčko odehraje své třetí utkání na turnaji na Kačerově zítra, kde změří své síly s celkem D.Měcholup. Mužstva ml. a st. dorostu odjíždí tento víkend na týdenní fotbalové soustředění, takže žádné přípravné utkání nehrálo. SŽ žáci budou hrát v neděli ve Vlašimi. Starší přípravka si zahrála halový turnaj v Říčanech.

A-mužstvo:  Kunice - Vltavín Praha       0:1 (0:0)
B-mužstvo:  Kunice B - D.Měcholupy    3:2 (1:0)      - celá tabulka
starší žáci:   Vlašim - Kunice                3:5 (2:1)   
st.přípravka:  turnaj v Říčanech           5.místo (z 10 týmů)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem