Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 19.-20.2.2011

A-mužstvo se v rámci zimní přípravy střetlo s divizním týmem SK Roudnice n.L a jednoznačně potvrdilo roli favorita. Naše „béčko“ pokračovalo 7.kolem na zimním turnaji v Praze na Kačerově, kde změřilo síly s účastníkem 1.B třídy SK Hostivař. Starší dorost hostil na umělé trávě v Újezdě jihočeský klub Sokol Mladá Vožice, naopak mladší dorostenci v neděli zavítali do Sezimova Ústí, kde nastoupili proti domácímu Spartaku MAS, účastníku České divize, skupiny A. Mladší i starší žáci měli na programu další zápas zimního turnaje v Praze ve Strašnicích, kde MŽ se utkali s Viktorkou Žižkov a SŽ hráli s dosud neporaženým a vedoucím týmem tabulky ČAFC Praha. Halového turnaje v Říčanech se zúčastnili i obě naše přípravky, jak mladší, tak i ta starší.

 

A-mužstvo:  SK Roudnice n.L. – Kunice    0:5

B-mužstvo:  SK Hostivař – Kunice            1:1 (1:0)    celá tabulka

St.dorost:    Kunice – Ml.Vožice                4:0 (0:0)

Ml.dorost:    Sezimovo Ústí – Kunice         3:3 (2:0)

St.žáci:        ČAFC Praha – Kunice            0:3 (0:2)     celá tabulka

Ml.žáci:        Viktoria Žižkov – Kunice         1:2 (0:2)     celá tabulka

St.přípravka:  halový turnaj v Říčanech      4.místo (z 8 týmů)

Ml.přípravka:  halový turnaj v Říčanech      7.místo (z 7 týmů)

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem