Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 26.-27.2.2011

Zimní příprava vrcholí a naše mužstva měla na programu jedny z posledních přípravných zápasů před zahájením jarní části. A-mužstvo se v rámci přípravy střetlo s „béčkem“ Bohemians 1905. V sobotu sehrálo naše B-mužstvo, doplněné o celou řadu hráčů ze staršího dorostu, utkání se Spartou Krč, které se hrálo v rámci 8.kola zimního turnaje v Praze na Kačerově. Starší dorost nejprve nastoupil v úterý proti v FC Háje a poté v neděli proti diviznímu Junioru Praha (roč.94). Mladší dorostenci se výsledkově trápí a ve středu nestačili na AFK Podolí a v neděli podlehli i Dukle Praha. Starší žáci si zpestřili přípravu s prvoligovými žáky z FK Příbram a mladší žáky čekal poslední zápas ve skupině  na turnaji s domácím klubem PSK Union Praha. Tentokrát měli hrát i obě naše přípravky, ale nakonec si zahráli jen ti mladší. FSC Libuš totiž své utkání st.přípravky zrušil a tak hráli jen ti nejmenší, kteří si nedělní dopoledne zpestřili halovým zápasem v Sázavě.

 

A-mužstvo:   Bohemians 1905 „B“ – Kunice     1:0  (0:0)

B-mužstvo:   Kunice B – Sparta Krč                 1:3  (1:0)

St.dorost:      FC Háje – Kunice                        2:2  (2:1)

St.dorost:      Junior Praha – Kunice                 3:3  (0:3)

Ml.dorost:     Kunice – AFK Podolí (96)              1:5  (0:1)

Ml.dorost:     Kunice - Dukla Praha                   1:6  (1:0)

St.žáci:         FK Příbram – Kunice                    8:3 (hráno 3x30 min)

Ml.žáci:         Kunice – PSK Union Praha            0:8  (0:3)

St.přípravka:   FSC Libuš – Kunice                     zrušeno

Ml.přípravka:   Kavalier Sázava – Kunice            4:5 (1:3, 1:1, 2:1)        fotografie ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem