Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 8.-9.1.2011

Naprostá většina všech našich mužstev již zahájila zimní přípravu. Své první přípravné utkání sehrálo A-mužstvo, které se v rámci zimního turnaje utkalo s týmem Mladé Boleslavy "B". Mladší dorost změřil své síly s divizním týmem FCS Libuš, starší dorost odehrál utkání v neděli ve Vlašimi a v žákovské kategorii hráli pouze starší žáci, kteří měli na programu druhé kolo zimního turnuje v Praze na Unionu. Zápas MŽ byl odložen. B-mužstvo odehraje premiérové utkání v novém roce až příští týden.

A-mužstvo: Kunice - Ml.Boleslav "B" 1:0 (1:0)
St.dorost: Vlašim - Kunice 0:2 (0:2)
Ml.dorost: Kunice - FCS Libuš 0:4 (0:1)
St.záci: Kunice - Újezd nad Lesy 2:2 (2:2)  - tabulka zimní ligy

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem