Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 5.-6.2.2011

Ve středu 2.února sehrálo naše A-mužstvo přípravné utkání s Příbramí. O tři dny později pokračovalo stejné mužstvo v Praze na Vyšehradě dalším zápasem, kde se utkalo s Plzní B. V sobotu se po týdenním kondičním soustředění utkali starší dorostenci s FK Brandýs-Boleslav. Mladší dorostenci žádné utkání nehráli, ale aktivním odpočinkem vstřebávali únavu po náročném soustředění při Aqua fitness v bazénu v Praze na Pražačce. Žákovská kategorie odehrála své zápasy až v neděli, kde je čekalo další kolo zimního turnaje v Praze ve Strašnicích. B-mužstvo má svůj zápas ze zimního turnaje v Praze na Kačerově odložen na 6.3.2011. Přípravka se zůčastnila dívčího halového turnaje, kde se utkali se Zlíchovem, Jesenicí a Čechticemi.

A-mužstvo:  Kunice - Příbram             0:0 (0:0)
A-mužstvo:  Plzeň B - Kunice              3:2 (3:1)
St.dorost:   Kunice - Brandýs-Boleslav  3:1 (1:0)
St.žáci:      Kunice - Dolní Břežany       4:0 (3:0)    - celá tabulka
Ml.žáci:      Tempo Praha - Kunice      2:0 (0:0)     - celá tabulka
St.přípravka:   dívčí halový turnaj        4.místo (ze 4 týmů)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem