Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 12.-13.2.2011

Druhý únorový víkend nabídl s výjimkou přípravek vystoupení všech našich mužstev fotbalového klubu FK Kunice. A-mužstvo pokračovalo svými zápasy na turnaji v Praze na Vyšehradě, kdy ve středu 9.2 se utkalo s druholigovým SK Kladno a v neděli sehráli své poslední utkání ve skupině A, kde nám byl soupeřem Králův Dvůr. B-mužstvo absolvovalo své čtvrté vystoupení na turnaji v Praze na Kačerově a tentokrát jsme změřili síly s lídrem tabulky SK Modřany. Starší dorost zavítal na umělou trávu do Strašnic, kde sehrál přátelské utkání s domácím PSK Union Praha. Mladší dorostenci rozjeli sérii přípravných utkání, kdy ve středu 9.2 dostali tvrdou lekci od AFK Podolí a v neděli odcestovali do Vlašimi kde se střetli s domácím Graffinem. Posledními zástupci našich mládežnických mužstev, kteří o tomto víkendu odehráli svá utkání jsou mladší a starší žáci. MŽ měli na programu odložené utkání s Českým Brodem a SŽ se utkali s dosud neporaženým SK Union Vršovice.

 

A-mužstvo:  SK Kladno – Kunice             2:1 (1:0)

A-mužstvo:  Kunice – Králův Dvůr           4:2 (1:1)

B-mužstvo:  Kunice B – SK Modřany       1:5 (0:1)

St.dorost:     PSK Union Praha – Kunice  4:2 (2:1)

Ml.dorost:    Kunice – AFK Podolí             2:8 (1:5)

Ml.dorost:    Graffin Vlašim – Kunice        3:1 (0:1)

St.žáci:        Union Vršovice – Kunice      2:1 (1:0)

Ml.žáci:       Český Brod – Kunice           0:3 (0:3)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem