Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 22.-23.1.2011

Zimní příprava pokračovala sobotními přípravnými zápasy. B-mužstvo sehrálo v rámci zimní turnaje zápas s ABC Bráník. Starší dorost odehrál utkání v Praze na Junioru, mladší dorost si pozval na přátelák divizní Brandýs-Boleslav a starší žáci zavítali na Střížkov, kde je hostil domácí tým Bohemians Praha. V neděli odehráli své utkání i mladší žáci, kteří se utkali s ČAFC Praha a své druhé vystoupení v tomto kalendářním roce má za sebou i naše áčko.

A-mužstvo:  Kunice - Roudnice        4:1 (1:0)
B-mužstvo:  ABC Bráník - Kunice B   2:4 (0:0)     -  celá tabulka
St.dorost:   Junior Praha - Kunice     6:3 (4:1)
Ml.dorost:  Kunice - Brandýs n.L.     1:4  (1:1)
St.žáci:   Bohemians Praha - Kunice  1:2  (0:1)    - foto ze zápasu
Ml. žáci:   Kunice - ČAFC Praha        0:3 (0:1)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem