Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 5.-6.3.2011

Poslední generálku před úvodními zápasy jarní části mistrovské soutěže sehrály jak A-mužstvo, které se utkalo s divizním Vyšehradem, tak všechny mužstva žákovské i dorostenecké kategorie. Starší dorost zavítal na umělou trávu do pražského Bráníka, kde se utkal s domácím ABC Bráník, mladší dorost přivítal na hřišti v Újezdě tým Aritmy Praha. Starší i mladší žáci měli na programu své poslední utkání na turnaji v Praze na Unionu, kde MŽ v sobotu hráli s Újezdem n.L. a starší žáci hráli v neděli s Juniorem Praha. B-mužstvo sehrálo o tomto víkendu své dva poslední zápas ve skupině A, kde jim byli soupeřem domácí tým FK Gordic Praha Kačerov a fotbalový klubu Praha 1999. Starší přípravka si zahrála v rámci zimní přípravy s týmem Újezda nad Lesy, v prvním utkání nastoupili hráči ročníku 2001 a hned v zápětí se ve druhém utkání představili hráči roč.2000. Mladší přípravka (roč.2004 a ml.) se zúčastnila turnaje v Praze ve Vysočanech.

 

A-mužstvo:   Kunice - Vyšehrad         1:0 (0:0)
B-mužstvo:   Gordic B - Kunice          1:3 (0:1)       (konečná tabulka skupiny A)
B-mužstvo:   Praha 1999 - Kunice      4:1 ( 2:1)

St.dorost:     ABC Bráník – Kunice      0:0 (0:0)

Ml.dorost:    Kunice – Aritma Praha    5:2 (2:1)

St.žáci:        Kunice - Junior Praha     4:1 (1:1)        (konečná tabulka)
Ml.žáci:        Kunice - Újezd n.L.         2:3 (1:0)        (konečná tabulka)
SP r.2001:    Kunice - Újezd n.L.       5:3 (2:0)
SP r.2000:    Kunice - Újezd n.L        2:6 (2:1)
MP r.2004:   turnaj ve Vysočanech    3.místo  

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem