Archiv sezóny 2010/11

Aktuální výsledky z víkendu 7.-8.5.2011

A-mužstvo mělo tento víkend na programu 26.kolo, ve kterém v sobotu cestovalo do Pardubic. Naše béčko se ve stejný den utkalo v domácím prostředí se Stříbrnou Skalicí. Dorostenecká kategorie hrála v hezkém prostředí Městského stadiónu v Čelákovicích a žáci v nedaleko vzdáleném Brandýse. Starší přípravka měla tento víkend volno (předehrávala ve středu v Hrusicích) a mladší přípravka hrála v neděli po obědě v Radošovicích. Tento víkend odehrála své utkání i stará garda, která v domácím prostředí hostila Světice. Vzhledem k významnému životnímu jubileu prezidenta klubu FK Kunice pana Vladimíra Haška se hrálo ještě jedno přátelské utkání staré gardy, tentokrát se jednalo o hráče ve věku 60 let a více.

 

A-mužstvo:     FK Pardubice - Kunice             2:1 (1:0)       (aktuální tabulka)

B-mužstvo:     Kunice B - Stř.Skalice A           6:2 (4:2)       (aktuální tabulka)

St. dorost:       Čelákovice - Kunice                  2:1 (1:1)       (aktuální tabulka)

Ml. dorost:       Čelákovice - Kunice                  0:7 (0:3)       (aktuální tabulka)

St. žáci:           Brandýs-Boleslav  -  Kunice     3:0 (0:0)       (aktuální tabulka)

Ml. žáci:           Brandýs-Boleslav  -  Kunice     5:1 (3:0)       (aktuální tabulka)

Ml. přípravka:   Radošovice - Kunice              10:0 (2:0)       (aktuální tabulka)

Stará garda:     Kunice - Světice                       1:0 (0:0)       (neúplná tabulka po 4.kole)

Stará garda na 60 let:      přátelské utkání                             foto z utkání

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem